Prosinec 2014

Co teď?

26. prosince 2014 v 13:03 | Ká. |  Řeči šílence.
Tak, právě teď se ukazuje, kdy si vzpomenu na blog.. Jsou to přesně ty chvilky, kdy jsem v největších sračkách a kdy potřebuju pomoct. Teď potřebuju něco, co mi ukáže cestu a řekne: Touhle cestou se vydej. Je to správný rozhodnutí a potom budeš šťastná...
Škoda, že nic takového neexistuje. Někdy by se mi totiž hodilo nakouknout do budoucnosti.. Nebo alespoň o pár měsíců vrátit čas.

Jsem strašně zmatená. Doteď jsem si myslela, že jsem šťastná. Ale teď přišel někdo (někdo skvělý a úžasný), díky komu jsem si uvědomila, že nejsem. Někdo, kdo mě chce zachránit od toho všeho špatnýho. A kdo mi ukazuje, že nejsem zase tak bezvýznamná, jak si myslím.. A já bych mu hrozně chtěla otevřít srdce a udělat mu prostor ve svým životě.. ale pořád je kolem toho hrozně moc otázek. Jsem pro něj dost dobrá? Budeme spolu doopravdy šťastní? Je to to, co chceme? Nebo je to jen teď.. když je to "adrenalin", protože víme, že nemůžeme? Udělám dobře, když se vykašlu na vše, co mám teď? Co na to řekne okolí..? Není to jen nějaký okouzlení? Vážně si budeme takhle rozumět, jak po těch pár dnech, co se známe, už pořád..? Neomrzíme se po týdnu? Co mám dělat? Prosím. Řekněte mi to někdo, potože já se v sobě ztrácím..

jen prostě chci být.. šťastná.