Konec?

8. prosince 2013 v 10:20 | Ká. |  Řeči šílence.
Je to tady.
První vztah. A končí.
Ono to asi muselo přijít. Bylo jasný, už od začátku, že to přijde.. ale já to nečekala. Myslela jsem, že všechny ty naplánované věci vyjdou. Myslela jsem, že všechno bude tak krásný jako první naše společný měsíce, až do konce života. Spletla jsem se. Byla jsem naivní a hloupá.
Už nebudou žádné společné Vánoce, žádný Silvestr. Ani dovolená ve Španělsku.. ani nebudeme slavit první roční výročí. Devět měsíců je všechno, kam jsme se dostali. Doufala jsem v delší čas. Nejlíp několik let.. až do smrti. Bohužel..
A teď jem zase nešťastná a zklamaná. a nemám co dělat, tak píšu na blog. Vždycky jsem měla o víkendech co dělat. Byla jsem s panem L. a na blog jsem ani nepomyslela. První víkend od března jsem sama. A je to strašně divný.. Co mám dělat? Jak se mám sama zabavit? Vážně tohle blbé období zase přejde a mně bude zase do smíchu? Teď si to totiž nějak neumím představit.
Chci, aby to už bylo za mnou. Abych už nemusela každej den usínat s brekem, stresovat se. Vyčítat si, že jsem něco udělala špatně já. A všichni víme, že ne. Já jsem chybu neudělala.. Já jen tohle už dál nezvládám.
Je to hloupý. Hloupý období. A to tolik miluju Vánoce..
Sakra! Vždyť ani nemám teď s kým jít na Hobita a s kým si užívat trhy a punče.
Do prkna.
Nemůže se zlomené srdce vyléčit stejně rychle, jako zlomená ruka?
 


Komentáře

1 LoveShy LoveShy | E-mail | Web | 8. prosince 2013 v 20:27 | Reagovat

Zrovna před Vánocema, to musí být hrozný. Devět měsíců není úplně tolik, ale když si představím posledních 9měsíců s mým přítelem, tak je to hrozně moc zážitků a plánů do budoucna a všeho a nejednou tak velký prázdno. Drž se, ač tomu teď nevěříš, tak bude líp, ale chce to hodně času. Snad to bude co nejdřív, aby sis aspoň užila Vánoce a všechno..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama