Červenec 2013

Jsem zpět!

30. července 2013 v 10:36 | Ká. |  Řeči šílence.
Božínku. Já takovou dobu nepsala, že už to snad ani neumím.
Ani nevím, co mě dohnalo k napsání článku. Možná jisté vyskytnuté problémy ve vztahu, který byl až do teď bezproblémový, krásný a jedinečný. Anebo to možná taky bylo to vedro, které mi pomalu ale jistě začíná vařit mozek (proto díky! Za těch pár kapek, které dnes spadli. Je to spása). Kdoví, ke které možnosti se přiklonit.
Každopádně kdyby šlo o tu první možnost, tak vám stejně nic z toho nemůžu říct. Ehm. Je to příliš soukromé na to, aby se to tady řešilo veřejně. Tak vám můžu napsat alespoň to všechno hezký.
Poslední článek jsem psala 19.ledna. To je dost dlouho! Mezitím jsem si našla přítele, prodělala mononukleózu, konečně díky ní zhubla těch pár kilo, který jsem chtěla, sundala jsem jedinej dred, rozhodla se, že za dva měsíce jdu na tetování, totálně se zahalila do dýmu vodnice a už nikdy z něj asi nevylezu, naučila se vařit nespočet nových jídel (protože je to prostě potřeba), ale taky si zvykla na "zdravou stravu", zažila jsem svou největší noční můru - zaseknutí ve výtahu, konečně zahodila své mindráky a byla jsem schopná vylézt na koupaliště, taky jsem poprvé byla za školou a to jsem to ještě dokázala zařídit tak, aby se mi ty hodiny nepočítaly do absence! Zkrátka toho je fakt dost. Taky půl roku je docela dlouhá doba, tak se není čemu divit.
Nějak fakt nevím, jak psát.. Půl roku je půl roku a nevím jak vám všechno pozpátku sdělovat. Možná bude vážně lepší, když zase začnu psát častěji. Však proč taky ne. Půjde to líp.

Bude to teď s mou návštěvností asi bídné. Vždycky to teda bylo zlé, ale já se k tomu všemu ještě půl roku neozvu. Vážně nevím, proč jsem nebyla schopná psát. Číst mě stále bavilo, to vážně čtu pravidelně! Ale psát? Měla jsem k tomu nějaký odpor. Nechtělo se mi do toho, zdálo se mi to zbytečné, vyhazování času. Bála jsem se, že na to zase někdo přijde..
Snad teď, po půlroční pauze, bude všechno zase fajn.
BRZO SE OZVU!