A plácám a plácám.

1. ledna 2013 v 16:44 | Ká. |  Řeči šílence.
A je to tadyyy, nový rok. Nevím proč, ale už to číslo "2013" mi přijde uplně.. škaredé. Vážně, přímo hnusné. Doufám, že jeho obsah nebude následovat názvu.

Těšila jsem se na Vánoce. Miluju zimu a atmosféru Vánoc, to jo.. Ale bylo to jen samé rodinování a poslouchání blbých řečí. Letos se to prostě nepovedlo. Možná to bylo tím, že jsem byla otrávená já a kdybych se snažila usmívat, bylo by lepší a nebo taky ne. Teď už se to stejně nikdo nedozví a může nám to být jedno. je to pryč. Jako celej minulej rok.
Ale Silvestr, ten byl fajn. Ten jsem si užila. Sice po svojem, ale co? Ať mě klidně spolužáci nemají rádi za to, že jsem chtěla být doma. Ať se mi smějí klidně do dalšího Silvestra, který taky určitě strávím doma. Je mi to jedno (zase tak uplně ne, ale nebudu se z nich stresovat).Včera jsem si jen tak sedla a přečetla všechny články, který jsem tento minulej rok napsala. Zjistila jsem, že jich vlastně nebylo vůbec moc a tento rok bych to chtěla napravit. Vím, že to nebudou články jako dřív. Že to budou spíš jen takové.. výkřiky do tmy, protože poslední dobou můj mozek stávkuje ve skládání smysluplných vět. Nevím, kde se stala chyba. Mám pocit, že nějak se tady "zpovídat" je zbytečné. K ničemu a a hlavně si připadám blbě, když tady všechno píšu.. snad to přejde. Musí to přejít. Protože blog už ke mně nějakou tu dobu přece jen patří a já bych se ho nerada vzdávala.

(Zase krátký. Já na to jen musím "ze začátku" pomalu.)

Jo a! Málem bych zapomněla.
Přeju všem šťastný nový rok. Uživejte si jak nejvíc můžete! Kašlete na to, co po vás chce okolí. Dělejte to, co chcete vy. Zkuste to. Zkuste se smát pokaždý, kdy k tomu bude jen sebemenší důvod. Prostě! Buďte šťastní. Alespoň tak, jak nejvíc to pude. Přeju vám to.


 


Komentáře

1 Tereza. Tereza. | Web | 1. ledna 2013 v 18:31 | Reagovat

Ten stav jsem měla taky a né jednou.. ;)
Koncem něco nového začíná. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama