And now, it's time to leave and turn to dust..

29. listopadu 2012 v 16:35 | Ká. |  Řeči šílence.
Tak jo. Zase píšu jen proto, že se mi nechce učit a nemám co jinýho dělat. Přemýšlet nebudu ( a prosím nikdo mě k tomu nenuťte! Za posledních pár dní toho mám až až..), uklízet taky nebudu.. a dělat věci do školy prostě taky ne.
Na začátku roku jsem si myslela, že je toho učení moc.. říkala jsem si, že si časem zvyknu. Bohužel to tak asi nebude. Teprve teď se v tom začínám pořádně topit a nevím jak se dostat zpátky na hladinu (tak jako i v jiných životních situacích).
Chtělo by to jen něco, co by mě zvedlo ze židle a donutilo něco dělat.
Jen teď konečně začínám trochu kulturně žít. Pravidelně chodím do divadla, na koncerty.. Užívám si to, baví mě to a tak. Chodím po městě se sedmisetstránkovým atlasem květin a neustále se učím kytičky. Sháním šaty, boty a další prkotinky na ples, který se bude konat. Každý pátek si vysedávám v čajovně.. a popravdě, všechno tohle si užívám. Všechno tohle mě baví. Prostě se díky tomu všemu cítím nějak líp. I tu školu bych byla ochotná překousnout (protože na to vážně docela dost kašlu, ale nemůžu se donutit něco dělat).. ale něco pořád chybí.. Takový ten poslední střípek. Chápete, co myslím.
Taky jsem teď nedávno vzpomínala na Madio a ráda bych s nimi chtěla začít znovu spolupracovat. Všechny schůzky a besedy jsem si užívala a pokaždé mi to dalo něco nového. Navíc, všichni lidi tam byli tak nehorázně milí a sympatičtí a mě se po nich začíná stýskat (a ano, taky bych to samozřejmě dělala kvůli tomu jednomu volnému dni- za měsíc- bez školy).

Děje se toho taky samozřejmě mnoohem víc (jen pár věcí sem nemůžu psát). A není nic tak boží jak se zdá (ale kuš! prostě si nebudu stěžovat). Radši končím. Je mi jasný, že tady bych se rozpovídala víc než bych chtěla a nedopadlo by to dobře :D.
Užívejte prvních chladnějších dní, předvánoční nálady. Kupujte dárky, pečte cukroví, zpívejte koledy.. (nevím, je na to ještě brzo?). My pečeme dneska perníky a je boží, tak to tady všude voní a.. sakra. Těším se na Vánoce. No, mějte se krásně. Já jdu za Jihovýchodní Asií.

 


Komentáře

1 May May | Web | 1. prosince 2012 v 7:04 | Reagovat

Sakra Ká! Po takový době. Čekal bych kilometr dlouhej článek. Hezky začni zas psát častějc. Každej den sem lezu. Ale dobře, nebudu prudit.
Hezké vánoce, kdyby ses tu do tý doby už neobjevila. :-)

2 Ká | Web | 1. prosince 2012 v 11:50 | Reagovat

[1]: Omlouvám se. Zkusím se polepšit:). Ale jsem ráda, že sem stále chodíš, i když tak často teď nepíšu.
Objevím se, to ti klidně slíbím :)

3 es ef es ef | Web | 3. prosince 2012 v 6:27 | Reagovat

jen si to užívej:) taky si užívám, a tak už moc času na školu nezbývá..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama